Perties | Menstruační kalhotky RUBY – velikosti XS–L


Cena
749 Kč

Výrobce
Perties

Kód produktu
PV00043

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

I během svých dnů si můžeš připadat přitažlivá a sexy! Nevěříš? Menstruační kalhotky RUBY od slovenského výrobce Perties tě díky svým krajkám a nízkému střihu zaručeně přesvědčí! Navíc ti poskytnou maximální komfort a pocit bezpečí i během silné menstruace. Více

Menstruační kalhotky už dávno nevypadají jako něco, co bys vytáhla z babiččina šatníku. A kdo říká něco jiného, ten se nejspíš ještě neseznámil s modelem RUBY od slovenské značky Perties. Krásně kopíruje ženskou postavu, působí přitažlivě a díky použití kvalitní bavlny je i velmi komfortní

Nicméně nejdůležitější je samozřejmě schopnost absorpce kalhotek – a v tomto ohledu si zaslouží jedničku s hvězdičkou. Díky důmyslné technologii Dvojnásobně efektivní absorpce (DEA) pojmou více tekutiny a ještě k tomu rychleji než jiné modely.

Konkrétně model RUBY dokáže pojmout až 60 mililitrů menstruační krve, což odpovídá přibližně 7–12 tradičním vložkám. Jeho spolehlivost posiluje také speciální ochrana proti bočnímu protečení, která ti dodá klid i v náročnějších situacích jako například při sportu nebo během spánku.

Navíc kalhotky nemusíš měnit zdaleka tak často jako běžné menstruační vložky. V závislosti na síle menstruace je stačí vyměnit za čisté přibližně každých 8–12 hodin. Skvěle ti tedy poslouží během pracovní směny nebo po celý školní den.

Proč si zamiluješ menstruační kalhotky Perties?

Šetří přírodu i tvoje náklady

Je sice pravda, že menstruační kalhotky mají vyšší cenovku než jednorázové menstruační pomůcky. Při správné péči ti ale vydrží několik let – když si tedy rozpočítáš náklady na jednotlivé cykly, ve finále výrazně ušetříš. Navíc nebudeš muset neustále doplňovat zásoby a přirozeně snížíš svou produkci odpadu. Nejen, že si tedy usnadníš život, ale navíc uděláš i něco pozitivního pro planetu.

Elegance a přitažlivost

Jak ukazují kalhotky RUBY, i během svých dnů se můžeš cítit přitažlivě a sebevědomě. Nabídnou ti takovou míru funkčnosti, stylu a pohodlí, že při jejich nošení možná dokonce zapomeneš, že právě menstruuješ. Poskytnou ti dokonalou ochranu a zároveň ti dodají pocit svobody a elegance v nejrůznějších situacích.

Jistota na každém kroku

Kalhotky RUBY nehrají pouze na líbivý vzhled, ale především na funkčnost. Kombinace pokročilé absorpční technologie a ochrany proti bočnímu protečení je zárukou jistoty a bezpečí i během velmi silné menstruace. Hodina tělocviku, návštěva posilovny nebo třeba trávení noci mimo domov se tak obejde bez obav z nepříjemných situací kvůli protečení.

Bez použití stříbra

Častou složkou absorpční vrstvy různých menstruačních kalhotek jsou látky jako stříbro, které má za úkol zabránit množení škodlivých mikroorganismů. Při kontaktu s intimními partiemi ale může způsobit alergické reakce a zahubit „hodné“ bakterie, které utvářejí vaginální mikroflóru a budují naši odolnost vůči různým patogenům. Právě z toho důvodu se Perties kalhotky vyrábějí zcela bez použití stříbra, a tak i s ohledem na tvé maximální bezpečí.

Pro každou ženu

Nesejde na tom, jaký rok narození máš na občance – nebo jestli občanku už vůbec máš – menstruační kalhotky RUBY jsou tady pro tebe ve dne i v noci. Navíc nemusí sloužit pouze pro období menstruace, ale mohou být i účinnou náhradou za poporodní či inkontinenční vložky. Není divu, že jsou recenze Perties kalhotek ze strany uživatelek tak příznivé. Šetří čas, peníze i starosti a navíc jsou pohodlné a vypadají skvěle – co víc si přát?

S výběrem ti pomůže naše tabulka velikostí:

Velikost

Boky (cm)

XS

80–84

S

85–90

M

91–96

L

97–102

XL

103–109

2XL

110–116

Jak o Perties kalhotky pečovat?

Správná péče je základem funkčnosti a dlouhé životnosti každých menstruačních kalhotek. Než si na sebe poprvé oblékneš model RUBY, nezapomeň ho vyprat. Aktivuješ tak absorpční vrstvu kalhotek, aby ti mohly spolehlivě sloužit už od prvního cyklu.

Při používání během menstruace pak s praním nečekej déle než 48 hodin. Nejprve kalhotky přemáchej ve studené vodě bez použití pracích prostředků a teprve poté je hoď do pračky. Plně ti postačí standardní prací program s teplotou 40 °C a středními otáčkami. Ideálně použij prací síťku a vyhni se aviváži, mohla by totiž savost kalhotek narušit.

Zákaz bělení | wikipedia.org Nesušit v bubnové sušičce | wikipedia.org Zákaz chemického čištění | wikipedia.org

Nepoužívej bělidla

Nedávej do sušičky

Vyhni se chemickému čištění

Složení:
Vnější vrstva: 92 % bavlna, 8 % elastan
Krajka: 85 % nylon, 15 % elastan
Absorpční vrstva: 80 % polyester, 20 % nylon, TPU
Ochranná vrstva: 92 % polyester, 8 % elastan

Parametry
Barva Černá, Červená
Materiál Nylon, Elastan, Polyester, Bavlna
Absorpce 60 ml = 7–12 vložek
Certifikáty Bez stříbra