O nás

O nás | Majitelka a provozovatelka projektu lolee.cz

Chceš se něco málo dozvědět o tom, kdo jsme? V současné chvíli je to z velké části one-woman-show, kde jsem hlavní aktérkou já, Katka – moc mě těší! E-shop Lolee.cz jsem převzala na podzim roku 2023. Od té doby investuji každou volnou chvilku do studia produktů a tvorby obsahu, abych ti usnadnila výběr menstruačního produktu, který ti bude maximálně vyhovovat.

Hlavním důvodem, proč jsem projekt převzala pod svá křídla, je šíření osvěty ohledně menstruace a pokoření stigmatu, které ji doprovází. I když žijeme v 21. století, menstruace je stále tabu. Ženy se o ní stydí mluvit a často kvůli tomu ignorují signály, které jim jejich tělo vysílá, nebo se bojí udělat změnu a vyzkoušet jiné menstruační pomůcky.

To, že je něco „EKO“, neznamená, že to nefunguje. Neopak existuje celá řada udržitelných menstruačních pomůcek, které jsou lepší, příjemnější, bezpečnější a navíc i praktičtější než ty, které si možná jednou za měsíc kupuješ v běžném supermarketu, protože už „to“ máš brzo dostat. Většina z nich je navíc znovupoužitelná, takže šetří planetu a v dlouhodobém měřítku i peníze.

Každá žena je jiná a mým úkolem je, abych ti pomohla vybrat vhodný produkt pro tvůj unikátní cyklus, ať už to budou menstruační kalhotky, houbička, kalíšek nebo třeba látkové vložky. Všechny produkty mám vyzkoušené přímo na sobě, takže ti dokážu poskytnout konkrétní tipy na jejich použití i údržbu. 

Hlavní hodnotou e-shopu je udržitelnost, která se ale nevztahuje jenom na životní prostředí, ale také na každou z nás. Proto se kromě samotných menstruačních pomůcek zaměřuji i na různé rutiny a praktiky, které ti pomůžou získat kontrolu nad svým cyklem, ať už se nacházíš v jakékoliv fázi. Menstruace nemusí být nic nepříjemného a ženská cykličnost je naprosto přirozená – tečka. 

Máš nějaký podnět, připomínku nebo dotaz k některému produktu? Neváhej mě kontaktovat!

Ochutnávka z našeho blogu