Naše výhody

Zdraví, bezpečnost a spolehlivost 💚

Naše produkty jsou vyrobeny z bezpečných, netoxických materiálů, a tak jsou šetrné k tvému tělu. Při jejich používání snižuješ riziko podráždění a alergických reakcí, které bývají ve spojení s běžnými jednorázovými produkty velmi časté. Navíc nabízejí dlouhotrvající ochranu, což znamená méně starostí, a tak i více klidu a pohody během tvých dnů.

Méně odpadu a dlouhodobé úspory ♻️

Nakupováním u nás přispíváš k ochraně životního prostředí, naše produkty totiž snižují množství odpadu z jednorázových menstruačních pomůcek, které se často rozkládají i desítky let. Přestože počáteční nákup ekologických menstruačních pomůcek může být dražší než koupě jednorázových, v dlouhodobém horizontu ušetříš peníze, protože tyto produkty vydrží mnoho let.

Vše potřebné na jednom místě 🛒

V Lolee najdeš široký sortiment produktů pro různé potřeby a preference. Vybírat můžeš z různých velikostí a stylů menstruačních kalhotek, typů a velikostí kalíšků i tvarů a materiálů látkových vložek. U nás si zkrátka vybere každá žena.

Od 1 500 Kč doprava zdarma 🪙

Abychom ti nakupování u nás co nejvíce usnadnili, u objednávek v hodnotě vyšší než 1 500 Kč nabízíme dopravu zdarma. Tvá cesta k udržitelné menstruaci tak bude se o něco jednodušší a levnější!