Prací prášek z mýdlových ořechů na bílé prádlo


Cena
od 69 Kč

Výrobce
Tierra Verde

Kód produktu
PV00034

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Prostředek na bílý a stálobarevný textil s bělicím účinkem. Vhodný na ložní prádlo, dětské oblečení a látkové vložky z přírodních vláken i směsných tkanin Více

Co je to a jak to funguje

Prací prášek na bílé prádlo je díky nové, vylepšené receptuře šetrnější k přírodě a může se pochlubit lepším účinkem při použití mnohem menšího množství. Prací sílu produktu podporuje prášek z namletých mýdlových ořechů, který nahradil extrakt ze stejné suroviny. Místo dřívějších 50 g nyní na jednu prací dávku stačí 15 g prášku. Produkt také nově obsahuje jedlou sodu, která přirozeně pohlcuje nežádoucí pachy. Zároveň zůstává neparfémovaný a můžete ho doplnit libovolnou silicí, která textil i pračku příjemně provoní. Prášek není vhodný na flísové materiály, protože může snižovat jejich savost.
Přípravek je dobře tolerován i pokožkou dětí do 3 let. To víme nejen z vlastních zkušeností a ohlasů od našich zákazníků, ale získali jsme i razítko, že byl testován na kožní snášenlivost a je vhodný na praní prádla pro nejmenší děti.

Jak se používá

Praní v praččce

Ruční praní:

  • Použijte 15 g prášku na prací lázeň.

Praní v pračce:

  • 15 g prášku (1 polévková lžíce) na prací cyklus, pro 4-5 kg prádla.
  • Při tvrdé vodě dávku gelu zdvojnásobte nebo použijte Změkčovač vody.
  • Přesnou tvrdost vody zjistíte Testovacím páskem na určení tvrdosti vody,
  • Zanechte nám poznámku v objednávce a testovací pásek Vám dáme k nákupu zdarma.

Teplota praní:

Pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 ºC (pro snazší rozpouštění např. potu a mastnoty).

Na skvrny:

Praní silně znečištěného stálobarevného prádla:

  • Plošně zašpiněné stálobarevné prádlo před samotným praním nechejte odmočit. V teplé vodě rozpusťte 1-2 lžíce prostředku Puer – bělicí prášek a odstraňovač skvrn na bázi kyslíku a prádlo nechejte namočené (nejlépe) přes noc.