Plyšové menstruační vložky slipové bez křidélek | Různé barvy


Cena
179 Kč

Výrobce
Breberky

Kód produktu
PV00009

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Mraky (modro-šedá), Hvězdy (tmavě modrá), Květy (tyrkysová)

ks

Slipová vložka vhodná pro slabší období menstruace, vaginální výtoky nebo jako booster pro zvýšení savosti látkových vložek při silnější menstruaci. Více

Slipová vložká vložka je o ždibec větší než intimka, ale narozdíl od ní má uprostřed všitou vysokogramážní absorbční vrstvu z biobavlny s GOTS. Díky ní spolehlivě zvládne lehký únik moči v každodenních situacích jako je smích, zakašlání či kýchnutí. Spolehlivě vás ochrání i při běžné menstruaci nebo silnější výtoku. Velmi oblíbená je také jako pojistka k menstruačnímu kalíšeku nebo menstruační houbě.

Jsou mnohem savější, prodyšnější, ekologičtější a samozřejmě také levnější než-li komerční jednorázové vložky. To co ale každá z nás ocení hned při prvním použití je především neuvěřitelné pohodlí, které poskytují. Neostýchejte se a vyzkoušejte jaké to je "cítit se jako v bavlnce".

Kdy použít?

Slipová látková vložka je oblíbenkyní zejména žen během období slabší menstruace, silnějšího vaginálního výtoku nebo či mírné inkotinenci. Je možné ji použít jako pojistku k menstruačnímu kalíšku či houbě. Je to taková kámoška na každodenní nošení.

Výhody ve zkratce:

  • prodyšná
  • nebělená a neparfemovaná
  • rychle a snadno se vymění
  • antibakteriální přírodní materiál v bio kvalitě
  • přizpůsobivý střih, který neomezuje v pohybu

A jak je to s údržbou?

Po použití stačí vložku sepnout a vložit do PUL pytlíčku (v něm je uchována v těch nejideálnějších podmínkách, protože je také vyroben z prodyšného PULu), doma pak vložky přendejte do prádelního koše, který shromažďuje prádlo pro praní na 60°C a do 2-3 dnů vyperte. 

Důležité upozornění - neskladujte ve vodě, to je ráj pro bakterie. Samotné praní by pak probíhá následovně: sepnuté vložky rozepněte a vložte do pračky spolu s dalším prádlem (plňte maximálně do ½), zapněte samostatný program máchání a teprve poté hlavní prací cyklus na 60°CNa vložky zásadně nepoužejte aviváž ani prací prášky na bázi mýdla, způsobují obalení vláken a materiál pak ztrácí svou savost.

Pokud se stane, že Vám na vložce zůstanou i po vyprání skvrny, není třeba vložku prát znovu. Z hygienického hlediska je vložka dostatečně ošetřena a vydesinfikována a jde pouze o estetický dojem. Skvrna nejčastěji zmizí během dalších dvou pracích cyklů. Pokud by Vám to však vadilo, můžete vložku potřít žlučovým mýdlem, které necháte působit, poté vložku dostatečně propláchnete a pokračujte v klasické prací údržbě, případně lze na odstranění skvrn použít i Puer bělící prášek v němž necháte vložky odmočit.