Látkové menstruační vložky slipové bez křidélek | Různé barvy


Cena
179 Kč

Výrobce
Breberky

Kód produktu
PV00010

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Květy (fialová), Květy (modro-růžová)

ks

Slipová vložka vhodná pro slabší období menstruace, vaginální výtoky nebo jako booster pro zvýšení savosti látkových vložek při silnější menstruaci. Více

Slipová vložká vložka je o ždibec větší než intimka, ale narozdíl od ní má uprostřed všitou vysokogramážní absorbční vrstvu z biobavlny s GOTS. Díky ní spolehlivě zvládne lehký únik moči v každodenních situacích jako je smích, zakašlání či kýchnutí. Spolehlivě vás ochrání i při běžné menstruaci nebo silnější výtoku. Velmi oblíbená je také jako pojistka k menstruačnímu kalíšku.

Jsou mnohem savější, prodyšnější, ekologičtější a samozřejmě také levnější než-li komerční jednorázové vložky. To co ale každá z nás ocení hned při prvním použití je především neuvěřitelné pohodlí, které poskytují. Neostýchejte se a vyzkoušejte jaké to je "cítit se jako v bavlnce".

Kdy použít?

Slipová látková vložka je oblíbenkyní zejména žen během období slabší menstruace, silnějšího vaginálního výtoku nebo či mírné inkotinenci. Je možné ji použít jako pojistku k menstruačnímu kalíšku či houbě. Je to taková kámoška na každodenní nošení.

Výhody ve zkratce:

  • prodyšná
  • nebělená a neparfemovaná
  • rychle a snadno se vymění
  • antibakteriální přírodní materiál v bio kvalitě
  • přizpůsobivý střih, který neomezuje v pohybu

A jak je to s údržbou?

Po použití stačí vložku sepnout a vložit do PUL pytlíčku (v něm je uchována v těch nejideálnějších podmínkách, protože je také vyroben z prodyšného PULu), doma pak vložky přendejte do prádelního koše, který shromažďuje prádlo pro praní na 60°C a do 2-3 dnů vyperte. 

Důležité upozornění - neskladujte ve vodě, to je ráj pro bakterie. Samotné praní by pak probíhá následovně: sepnuté vložky rozepněte a vložte do pračky spolu s dalším prádlem (plňte maximálně do ½), zapněte samostatný program máchání a teprve poté hlavní prací cyklus na 60°CNa vložky zásadně nepoužejte aviváž ani prací prášky na bázi mýdla, způsobují obalení vláken a materiál pak ztrácí svou savost.

Pokud se stane, že Vám na vložce zůstanou i po vyprání skvrny, není třeba vložku prát znovu. Z hygienického hlediska je vložka dostatečně ošetřena a vydesinfikována a jde pouze o estetický dojem. Skvrna nejčastěji zmizí během dalších dvou pracích cyklů. Pokud by Vám to však vadilo, můžete vložku potřít žlučovým mýdlem, které necháte působit, poté vložku dostatečně propláchnete a pokračujte v klasické prací údržbě, případně lze na odstranění skvrn použít i Puer bělící prášek v němž necháte vložky odmočit.